1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

11 Şubat Reyting Sonuçları Açıklandı Çukur yine Zirvede

11 Şubat  Reyting Sonuçları Açıklandı Çukur yine Zirvede
0

Reyting sıralaması Pazartesi günü TV izleyicisi ile buluşan projeler içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Söz, Çukur, Vuslat ve Yasak Elma gibi dizilerin ekranda olduğu gecede Survivor da sıralama için mücadele etti. Peki, yeni haftanın ilk gününde reyting sonuçları neler oldu?

11 Şubat 2019 Pazartesi akşamının reyting sonuçları açıklandı. Çukur yine zirvedeki yerini kaptırmadı.

Reyting sonuçları 11 Şubat 2019 Pazartesi günü ekranda yerini alan diziler ve yarışma programlarının elde ettikleri share oranlarını gösterdi. Yeni haftanın ilk gününde kazanan yine dizi projeleri olurken Survivor kendisine 6. sırada yer bulabildi. İşte dizilerde bu hafta yaşananlar ve dizilerin elde ettikleri sıralamalar…

Söz son bölümde yaşanan gelişmeler şöyle; Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir. Nazlı’nın Ateşle karşılaşmasının hemen ardından beklenmedik bir gelişme yaşanır. Ateş’in yaşadığına canlı tanık olan Nazlı bu durumu Erdem ve Tim’e anlatır fakat bütün aramalar yine sonuçsuz kalır.

REYTİNG SONUÇLARI 11 ŞUBAT 2019

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir