Akrep 26. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Akrep yeni bölümü ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Akrep 26. Bölüm ile 17 Haziran Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Akrep 26. Bölüm final yaparak ekranlara veda edecek.

Akrep dizisi 25. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın paylaştığı dizinin son bölümünde; Ahmet, adamının namlusunun ucunda korkuyla bekleyen Perihan’ı ve Ferda’yı tuzağa çekip onlara bir oyun oynar. Oyuna göre aralarından biri sevdiği kişi için canından vazgeçecektir. Aras ve Duru nikahın kıyılacağı yerde Perihan’ı beklerken kaçırıldığını öğrenir ve nikahı iptal edip Perihan’ı kurtarmaya gider. Ahmet’in tehlikeli oyunu ise trajik bir şekilde sonuçlanır. Akrep 26. yeni fragman yayınlandı! İşte Akrep 25. son bölüm özeti.

Akrep 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=p9c4nhFkWX0″]

Akrep 25. Bölüm Özeti

Ferda, Efe ve Merve’nin evliliğine razı gelir ancak bazı şartları vardır. Merve ile evlenecek olmanın heyecanını yaşayan Efe, Ferda’nın tüm şartlarını kabul eder ve Merve’yi istemeye gider. Sonunda hem Aras ve Duru hem de Efe ve Merve bekledikleri mutluluğa erişmeye yakındır.

Perihan’ın hastalığı gittikçe ilerlemektedir. Sayılı günlerinin kaldığını öğrenen Perihan, ailesini bir araya getirir ve ölümünden sonra şirketin başına Ferda’nın geçeceğini açıklar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir