1. Ana Sayfa
  2. Video Galeri

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm
1

Ekranların sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı Çarşamba akşamları tecih edilen dizi olmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı 18. Bölüm ile 11 Kasım Çarşamba akşamı FOX Tv ekranlarında yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı 17. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Eda tüm kırgınlığına rağmen Serkan karşı olan hislerinin önüne engel koyamamaktadır. Bu durum Eda ve Serkan’ın yaşayacağı macera, ilişkilerini bambaşka bir noktaya getirecektir. Eda, Serkan’a hamile olduğunu söyleme konusunda kararsız kalacaktır. Öte yandan Efe’nin oynadığı oyunda Eda’nın alacağı tavır ise Serkan ve Eda arasındaki ilişkiyi bambaşka bir noktaya sürükleyecektir. Eda hamile olduğunu Serkan’a söylemek istemese de Serkan, Eda’nın hamile olduğunu anlar. Ama Eda’nın bu konuda kendisine hiçbir şey söylememesi onu çıldırtmaktadır. Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Eda ve Serkan barışma sinyalleri veriyor. Serkan’ın annesi Aydan Bolat ise yeni evine taşınan Serkan’a süpriz yapıyor. Serkan’ın annesi Atdan Bolat, aile arasındaki bir sırdan dolayı evden çıkamıyordu. Fakat Eda’nın yardımları sayesinde bu hastalığını yenmiş gözüküyor.


Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı


Sen Çal Kapımı 18. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 17. Bölümde Neler Oldu?

Efe, Türkiye’nin en önemli ailelerinden birini holdinge müşteri olarak getirerek Serkan’ın güvenini kazanmaya çalışır. Oysa aslında Serkan’la ilgili gizli planları vardır. Aile büyük projelerini vermeden önce, evlerinin tadilatını yaptırarak şirketi tanımak ister. Evin tadilatıyla Eda ve Serkan ilgilenir, evin sahipleri Emre ve Aslı’yla arkadaş olurlar. Aslı özel bir sırrını Eda’yla paylaşınca, işler çığırından çıkar. Serkan ve Eda birçok yanlış anlaşılmaya yol açacak tatlı bir maceraya atılırlar. Bu arada Serkan, Eda’nın hamile olduğuna emindir. Ama Eda’nın bu konuda kendisine hiçbir şey söylememesi onu çıldırtmaktadır. Bir taraftan Eda’ya beslediği derin aşk, diğer taraftan ona yakın olamamak Serkan’ı mahveder. Eda ise tüm kızgınlığına rağmen Serkan’a olan hislerine engel olamaz. Efe’nin oynadığı oyunda Eda’nın alacağı tavır ise Serkan ve Eda arasındaki ilişkiyi bambaşka bir noktaya sürükleyecektir.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Sen Çal Kapımı dizisini çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir