Masumlar Apartmanı 48. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı uyeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 48. Bölüm ile 23 Kasım Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının en çok izlenenleri arasına giren Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Başrollerinde Başrollerini; Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun ve Aslıhan Gürbüz gibi isimlerin paylaştığı dizinin son bölümde; Ceylan’ın gelişi ile altüst olan Han’ın yanı sıra, Gülben de Esat ile evlilik konusunda sorun yaşamaya başlamıştır. Öte yandan son bölümde Safiye ile Naci aşkı ekrana damga vurur.

Masumlar Apartmanı 48. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 48. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 47. Bölüm Özeti

Ufuk’un kapıya gelişinin ardından Safiye, Han’ın Rüya’ya karşı korumacı tavrını sorgular. Yaşanan tartışma sırasında Safiye’nin ağzından çıkan birtakım itiraflar Gülben’in kalbini daha da kırar ve evde iki kız kardeş arasında soğuk savaş başlar.

Kitapçının açılışı yaklaşırken Naci, Safiye’nin açılışa gelmeyecek oluşunun hüznü içindedir.Gülben, Esat’ı evliliği ertelemeye ikna etmek için çabalarken, Safiye’nin yaptığı bir şey Gülben’e ablasının geleceği için cesur bir adım attırır.

Sonunda açılış gelir çatar. Naci, umutsuzca gözü kapıda Safiye’yi beklerken Han ise başka bir açılışa ve uzun zamandır ertelediği bir karşılaşmaya doğru yol almaktadır.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir