Adı Sevgi 1. Bölüm
0

Pazar akşamları dizi kuşağına Atv kanalı yeni bir dizi ile gelmeye hazırlanıyor. En son İkimizin Sırrı dizisi ile Pazar akşamları dizisi olan ATV kanalı 10. bölümde diziye final yaparak yayından kaldırmıştı. 13 Mart Pazar akşamı ise ATV’nin yeni dizisi Adı Sevgi 1. Bölümü ile ekranlara merhaba diyecek.

ATV ekranlarının yeni dizisi Adı sevgi 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Gerçek yaşamda örneklerine sıkça rastladığımız toplumsal sorunlara vurgu yapan “Adı Sevgi”, etkileyici hikayesiyle şimdiden merak konusu olmaya başladı. Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş’in yıldızının parlayacağı Adı Sevgi dizisi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen otururken, senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura kaleme alıyor.

Adı Sevgi dizi konusu ise; genç ve idealist öğretmen Elif’in hikayesini anlatıyor. Öğretmen, öğrenci ilişkilerine dayalı olan dizi gençlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Kasabaya yeni atanan Elif öğretmenin öğrencileri ile olan ilişkileri, yaşadıkları ve aşkı dizinin ana konusunu oluşturuyor. Dizi, kasabaya atanan genç öğretmenin öğrencilerinin gönlüne dokunması, onların yaşamını etkilemesi ve bir kasabanın güzelleşmesini anlatıyor.

Adı Sevi dizi oyuncuları ise; Başrollerinde Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş olamk üzere, Mert Doğan, Asya Kasap, Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri ve Hande Kaptan da Adı Sevgi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Adı Sevgi 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir