1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 13. Bölüm

Masumlar Apartmanı 13. Bölüm
0

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 13. Bölüm ile 8 Aralık Salı akşamı TRT1 ekranlarında yeni bölümü ile yayınlanacak.

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm ile 1 Aralık Salı akşamı ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı’nın son bölümüne polislerin Gülben’i karakola götürmesi damga vurdu. Gülben’in Esat’a olan ilgisi nedeni ile yaptıklarının ardından eve polis geldi. Öte yandan Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına geldi. Yayımlanan son bölümünde, Safiye’nin çocukluk aşkı Naci’nin yıllar sonra geri gelişyle her şeyin nasıl alt üst olduğu gözler önüne seriliyor. Diğer yandan Gülben, karakolluk oluyor.

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 13. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 13. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm Özeti

Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, kanlı canlı karşısında durmaktadır. Ancak Hasibe’ nin gölgesi Safiye’ye rahat vermez, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatır. Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar verir. Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenir. Han Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verir. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalır. Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını arar. Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacaktır. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini bulur. Ancak yaptığı planın neye mal olacağının farkında değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir