1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ilee devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm ile 12 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

5 Kasım Perşem akşamı yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüme Hünkar’ın ölümü damga vurdu. Çukurova halkı Hünkar Yaman’a veda etti. Çukurova halkı ölen Hünkar için cebaze töreni düzenledi. Butün halk Hünkar’ın ölümünün üzüntüsü içerisinde.

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm FragmanıBir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölümde Neler Oldu?

Hünkar’ın Behice’yle hesaplaşması bıçak darbeleriyle sona ermiştir! Behice Hünkar’ı çalıların arasına sürükler ve şehre döner!

Çiftlikte hayat normaldir. Saniye, Gülten ve Züleyha bahçede çocukları oynatırken Adnan yine küçük konağa kaçar. Yılmaz ve Züleyha bu şekilde bir kez daha karşılaşıp konuşur. Henüz şehri de onların hayatını da alt üst edecek olaydan habersizdirler.

Jandarma tarafından arandığını öğrenen Gaffur kaçar. Huğlara saklanır. Hatip Ağa’yı öldürmek suçundan arandığını düşünmektedir. Oysa olay hiç de sandığı gibi değildir.

Hiçbir şey olmamış gibi şehir kulübünde dedikoduya başlayan Behice’nin gündeminde, gazetelerin manşetlerindeki “Bu çocuğun babası kim?” sorusu vardır. Elbette o bu konuyu, kendi cephesinden ballandırda ballandıra anlatır ama Demir konuşmaları duyar! Hünkar’ın orada bulunmamasına şaşırır! Behice’ye ağzının payını verip sinir içinde şirkete geldiğinde ise, Sevda’nın zarfı geri yolladığını ve Hünkar’ın konuya dahil olduğunu öğrenir!

Demir’in sinir içinde hesap sormaya eve gidişi, önce kendisine yazılan mektubu, sonra da acı haberi almasıyla son bulacaktır.

Acı haber, Demir’i küçük bir çocuk gibi, çocukken saklandığı ağaç gölgesinde gözyaşlarına boğar! Konaktaki herkes onun gibi Hünkarlarını, analarını kaybetmiştir. Züleyha da yaşanan onca şeyden sonra, ‘annelik duygusunda’ buluşup birleştiği ‘annesi’ni kaybetmenin üzüntüsü içindedir.

Haminne’nin gözyaşları yürekleri dağlarken, 40 yıllık aşkına bir kez daha kavuşamadan, bu kez umudu bile kalmadan ayrılan Fekeli’nin acısı sanki herkesin acısını da bir kat daha arttırır! Tüm husumetleri sona erdirmiş görünen acı haber, gözyaşları ve hıçkırıklar eşliğinde dalga dalga tüm Çukurova’ya yayılır.

Kaderini değiştirdiği herkes, şimdi Hünkar’ın kaderini değiştiren katilin peşine düşecektir!

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da bu hafta da sular durulmayacak.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap