1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm
0

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrollerinde oynadığı gerçek bir hayyat hikayesi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm 6 Ocak Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir 26. son bölümünde Barış ve Zeynep’in yakınlaşması damga vurdu. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri her Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yer alıyor. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 26. son bölüm özeti.

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XVlDg0giQCg”]

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jax1gy9yrnk”]

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm Özeti

Ailesinden ve Barış’tan gördüğü destekle iyileşmeye çalışan Zeynep kalbinde de farklı kıpırtılar hissetmeye başlar ama bunları kabullenmeye henüz hazır değildir.

Bebeğinin gelişiyle cezaevinde geçirdiği zaman Mehdi’ye çok ağır gelir. Bir yandan da aklı hala Zeynep’tedir. Ona içindekileri anlatmanın bir yolunu bulmak ister. Cemile ise Mehdi’nin karşısına bambaşka bir teklifle çıkacaktır.

Savaş Zeynep hem de ailesiyle yakınlaşır ve bu sıcak ortamı çok sever. Barış’ın aklından ve kalbinden geçenleri okumakta zorlandığı için de Zeynep’i korumak adına Barış’a tavır almaya başlar. Barış da karmakarışık bir durumdadır ve Zeynep’e karşı nasıl davranacağını bilemez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir