1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 55. Bölüm

Mucize Doktor 55. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile Fox tv ekranlarında yayınlanıyor. Mucize Doktor 55. Bölüm ile 25 Mart Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 54. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın yer aldığı dizi her Perşembe akşamı FOX TV ekranlarında yer alıyor. yeni bölümde neler olacağı merak ediliyor. Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Hastane fazlasıyla yoğundur; Adil Erinç Fonu ve acilden vakalar birbiri ardına gelirken kimsenin Nazlı’nın uğradığı saldırının şokunu atma fırsatı bile yoktur. Mucize Doktor 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 54. son bölüm özeti.

Mucize Doktor 55. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=-uFJx6_orP0″]

Mucize Doktor 54. Bölüm Özeti

Hepsinin üstüne Vuslat’ın çok eski bir arkadaşının da hastalanması işleri içinden çıkılmaz hale getirir. Şiddete meyyal bir hasta Nazlı’ya kafayı takar. Vuslat arkadaşını kurtarabilmek için bütün hastaneyi seferber eder. Ama o, Vuslat için sadece eski bir arkadaş mıdır? Umutsuz bir vaka için nedendir bütün bu çaba?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir