1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 14. Bölüm

Masumlar Apartmanı 14. Bölüm
0

Salı akşamlarının en çok izlenen TRT1 dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 14. bölüm ile 15 Aralık Salı akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

8 Aralık Salı akşamı Masumlar Apartmanı 13. Bölüm ile ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı son bölümde, Gülben’in Esat aşkının önüne geçmek Han’a kalır. Ancak Safiye’nin gerçekleri öğrenmesi çok zaman almaz. Gülben’in Esat’ı tamamen hayatından çıkarma kararı dizinin en dikkat çeken bölümü oldu. Ancak Safiye’nin ilk aşkı Naci işleri karıştırır. Gülben hayatını kurtaran Naci’ye ilgi duymaya başlar. Gülben ve Naci’yi yeni bölümde neler bekliyor? Safiye bu duruma nasıl tepki verecek?

Masumlar Apartmanı 13. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 14. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0JfyP6zvHu4″]

Masumlar Apartmanı 14. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/Z3CSWxZ1k68″]

Masumlar Apartmanı 13. Bölüm Özeti

Karakola düşen Gülben hayatının en korkulu gecesini yaşamaktadır. Gülben’i polise Esra’nın şikayet ettiğini düşünen İnci ona hesap sormaya gider ancak şaşırtıcı bir yanıt alır. Gülben yaşadıklarının etkisiyle herkesi büyük bir tehlikeye atar.

Safiye köşe bucak kaçmaya çalışsa da Naci kendini hatırlatmaya kararlıdır. Derenoğlu ailesinin yakınında dolanan Naci, Han’ın radarına takılır. Ancak aileden hiç beklenmedik bir kişinin daha dikkatini çekecektir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap