1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen TRT1 dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm 12 Şubat Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in yeni sezonuyla da büyük ilgi gören tarihi dizisi Payitaht “Abdülhamid”, dün akşam 137. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Dizinin dün akşamki bölümünde Eşref ve ekibi Tahsin Paşa’yı bulmak için çıktıkları yolda kötü bir sürprizle karşılaştı ve ortalık karıştı. Payitaht “Abdülhamid” dizisi 137. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 138. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Payitaht Abdülhamid 137. bölüm izlemek için tıklayınız.

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Qsr_tTftGCs”]

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vd98TuSK8kw”]

Payitaht Abdülhamid 137. Bölüm Özeti

Tahsin Paşa’dan Abdülhamid’in gayrinizami harp planını öğrenmek isteyen Cassel, Mithras kumandanı Nerva’ya emri verir. Abdülhamid’den Tahsin Paşa’ya karşılık yapılandırma hamlesinden vazgeçilmesi istenmektedir. Abdülhamid ise hem devletini borçlardan hem de dostunu düşmandan kurtarmanın yollarını arar. Eşref ve ekibi Tahsin Paşa’yı bulmak için çıktıkları yolda kötü bir sürprizle karşılaşır.

Saliha’nın iyi niyetle yaptıklarından şüphe eden Naime, Aliye’nin sahte gözyaşlarına inanır. Fatma’nın Aliye’ye güveni de sarsılmıştır. Naime, kendine bir çıkış yolu ararken Aliye onu iyice köşeye sıkıştırır. Gazetelere verdiği haber Naime’yi zor durumda bırakır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir