1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 11. Bölüm

Akrep 11. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen Star TV dizisi Akrep yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Akrep 11. Bölüm ile 18 Şubat Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akrep dizisi 10. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Perşembe akşamları yayınlanıyor. Son bölümde hesaba katılmayan bir ölüm meydana geliyor. Akrep dizisinin 10. son bölümü yayındaydı. Son bölümde; Duru, babası ile Ferda’nın ilişkisini öğreniyor, Ferda ile Merve kendi evlerine geri dönüyor. Ferda planlarını gerçekleştirmek için elinden geleni ardına koymuyor. Akrep 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akrep 10. son bölüm özeti.

Akrep 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=trtyvwZNgOM”]

Akrep 10. Bölüm Özeti

Aras’ın kendisine sırtını dönmesi ile iyice yalnız kalıp köşeye sıkışan Ferda, bir yandan Hacer’i sırrını kimseyle paylaşmaması için iknaya çalışırken diğer yandan rakibine karşı bir koz bulabilmek için çalışmaya başlar.

Cinayet gecesinin yegane tanığına ulaşmaya başaran ancak adamın ölümüne engel olamayan Perihan büyük bir hayal kırılığı yaşarken; Ferda yaptığı itirafla annesini şoke eder. Hacer ise izlediği görüntülerin ardından Berna’yı Ferda’nın öldürdüğünden emin olarak polise ifade vermeye karar verir.

Ameliyatının ardından sağlığına kavuşan İpek’le Şahin arasında sürpriz bir gelişme yaşanırken, babası ve teyzesinin ilişkisini öğrenen Duru ise Aras’la ilgili kritik bir kararın eşiğine gelir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir