1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 17. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 17. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 17. Bölüm ile 14 Mart Pazartesi akşamı TRT1 kanalından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümleri ile TRT1 kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin son bölümünde; Bozan’ın, Şehver’in bu sözleri tehdit ile söylediğine inanan Alparslan ablasını bu durumdan kurtarabilecek mi? Şehver’in soğuk ve Bozan’dan yana tavrıyla karşılaşan Çağrı ve Alparslan’ın hamlesi dikkat çekti. Sultan Mevdud’u öldürüp Büst’te kontrolü ele geçiren Bozan’ın tahtı ele geçirmesi ise Alparslan Büyük Selçuklu son bölüme damga vurdu.

Alparslan Büyük Selçuklu 17. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 17. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 16. Bölüm Özeti

Gazne Sultanı Mevdud’un ölüm haberini alan Çağrı ve Alparslan, hızla Büst’e, Şehver ve Mesud’un canını emniyete almaya gitmişlerdi. Şehver’in soğuk ve Bozan’dan yana tavrıyla karşılaşan Çağrı ve Alparslan’ın tavrı ne olacak? Bozan’ın, Şehver’in bu sözleri tehdit ile söylediğine inanan Alparslan ablasını bu durumdan kurtarabilecek mi?

Sultan Mevdud’u öldürüp Büst’te kontrolü ele geçiren Bozan, kendi devletini mi kuracak? Karaca ağabeyi Bozan’ın gerçek yüzünü öğrendiğinde hangi tarafta yer alacak? Süleyman, Alparslan ile iş birliğini sürdürecek mi? Bozan’ın elinde oğlu Mesud ile esir kalan Şehver, kurtuluşları için ne çareler arayacak?
Vaspurakan’ın yeni valisi Dukas, ne kararlar alacak? Bu kararlar karşısında Kekavmenos ve Diyojen ne yapacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir