1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm ile 22 Nisan Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 3. son bölümü sevenleri ile buluştu. Oyuncu kadrosuyla adından söz ettirmeye devam eden dizi, Kıbrıs adasındaki Türklerin yaşam mücadelesini ekrana getiriyor. TRT1 ekranlarının kısa sürede büyük ilgi gören dizilerinden Bir Zamanlar Kıbrıs, gerçek hikayelerden ekrana uyarlandı. Tarihe bir yolculuk hissi uyandıran dizi 3. bölümü ile sevenleri karşısına çıktı. Adadaki örgüt EOKA’nın Türklere uyguladığı zulüm ve katliam gözler önüne seriliyor. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 4. yeni bölüm fragmanı.

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xOOHOo33q8o”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ebJ3vm_K83A”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm Özeti

Kızı ve karısının öldürüldüğünü düşünen Kemal’in şimdi tek amacı vardır, durumu iyice ağırlaşan babasını ve gittikçe eksilen göç kafilesini, Ankaralı’nın kurduğu çadır kente sağ salim götürebilmek. Kemal, onları kontrol noktasından geçirebilmek için kendini feda etmeye karar verir. Ama bunun farkına varan biri vardır.

Ankaralı ise Lefkoşa’da biriken yaralıların ve Binbaşı Nihat’ın ailesinin naaşlarının Türkiye’ye sevk edilebilmesi için bir intihar görevine girer; adadaki İngiliz yüksek komiserliğini tek başına basacak, Türkiye’nin yardım uçağının yaralıları alıp kalkması konusunda onlara dair elindeki büyük kozu kullanacaktır. Bu kozun kaynağı Sovyetler Birliği’dir. Ankaralı’yı bu bölüm Sovyetler Birliği’nde görev yaptığı zamanlarda bir Azeri Türkü olarak izleyeceğiz. İnci ve Müge, esirhaneden ilk kez dışarı çıkarken; Ankaralı’nın nişanlısı Ayşe ise aşkı için büyük bir çılgınlığın eşiğindedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir