1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 55. Bölüm

Hercai 55. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai artık Pazar akşamları yayınlanıyor. Hercai 55. Bölüm ile 17 Ocak Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan ATV dizisi Hercai, 54. bölümüyle Pazar akşamı ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümüne MMiran’ın, Cihan’la ilgili gerçekleri ortaya çıkarması damga vurdu. Hercai dizisi 54. son bölümüyle bu akşam izleyenlerin karşısına çıktı. Büyük heyecanın yaşandığı son bölüm sonrası gözler 55. yeni bölüm fragmanı çevrildi.

Hercai 54. bölüm izlemek için tıklayınız.

Hercai 55. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aGQDt0mDyCU”]

Hercai 55. Bölüm Fragmanı

henüz yayınlanmadı.

Hercai 54. Bölüm Özeti

Dilşah’ı karşısında gören Hazar şoktadır. Onu alıp köye götürür, ancak Zehra Dilşah’a büyük bir yalan söyleyerek oradan gitmesini sağlar. Hazar geldiği gibi aniden yok olan Dilşah’ın peşine düşerken onu ortaya çıkaran ve Cihan’dan öğrendikleri sayesinde elini hayli kuvvetlendirdiğini düşünen Füsun’un keyfi yerindedir.

Ancak Fırat’ın ona hazırladığı büyük sürprizle sarsılacaktır. Bu sırada Miran’ın, Cihan’la ilgili gerçekleri ortaya çıkarmasıyla Şadoğlu konağında da işler karışmıştır. Reyyan hem Nasuh’tan hem de Azize’den geçmişin hesabını sorar.

Miran ona söylenen büyük yalanla soluğu Azize’nin karşısında alırken Hazar’da Şadoğlu konağına geri döner. Bu dönüşle artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir