1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annenin Sırrıdır Çocuk 2. Bölüm

Annenin Sırrıdır Çocuk 2. Bölüm
0

Çarşamba akşamları dizis kuşanın yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Annenin Sırrıdır Çocuk 2. Bölüm ile 13 Nisan Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi Çarşamba akşamları sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin birinci bölümünde; Şirketi finansal olarak çok zor bir durumda olan Çınar’ın imdadına, yeni oyun projesi için melek yatırımcı olarak talip olan Sadun yetişecek. Dizide iki anne adayının üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişleriyle yüzleşmesi anlatılıyor. Öte yandan anneliğin kadınlara verilen en önemli değerlerden biri olduğunu gözler önüne serecek.

Annenin Sırrıdır Çocuk 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Annenin Sırrıdır Çocuk 2. Bölüm Fragmanı

Annenin Sırrıdır Çocuk 1. Bölüm Özeti

Sadun’un Defne’nin karşısına çıkmasıyla sünger çekilmiş olan geçmişleri ile ilgili hesaplaşmalar başlayacak. Ölüm döşeğinde olan annesine ziyarete giden Meryem kaçmaya çalıştığı çocukluğunun öfkesiyle yüzleşecek. Peki Sadun’u bir an evvel Çınar’dan uzaklaştırmaya çalışacak olan Defne bunu başarabilecek mi? Ya Meryem? Herkesten sakladığı korkunç sırrı gün yüzüne çıkacak mı?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir