1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 13. Bölüm

Elkızı 13. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni sezon dizilerinden Elkızı son kez ekranlara gelerek izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor. Elkızı 13. Bölüm final bölümü ile 30 Ocak Pazar akşamı son kez Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Pazar akşamları ekranlara gelen Elkızı dizisi final bölümü ile son kez ekranlara geliyor. Elkızı 12. bölümünde; Songül istifa etti. aşrolünde Sevda Erginci yer aldığı Elkızı 13. bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Elkızı 13. Bölüm Final Fragmanı

Elkızı 12. Bölüm Özeti

Harun’un galip gelmesinden daha da acısı Ezo’nun Ali ve Songül arasındaki yakınlığa şahit olmak olur. Ali’nin de Songül’e bir şeyler hissettiğini düşünür ama işin Aslı öyle değildir. İlk günkü gibidir Ali. Varsa yoksa Ezo.

Harun herkesi sindirmiştir ama bu defa ayağına gelen fırsatı değerlendirir. Ali’nin Ezo’yu korumak uğruna yapacağı fevri bir hareketi kendi lehine çevirip Ezo’yu Ali üzerinden tehdit eder.
Nermin oğlunun bu hastalıklı hallerinden ürkmeye başlamıştır. Bunlar yetmezmiş gibi bir de tehdit ediliyorlardır. Birileri Cemal’i öldürdüklerini biliyordur! Tüm bunlar yaşanırken Cavidan da yıllar önce öldü bildiği torununun yaşadığını öğrenmiştir. Adım adım torununu bulmaya gidiyordur.
Ezo, Ali için bir şeylere boyun eğdiği noktada Zeliha da her şeyi öğrenir. Kızlarının başı beladadır ve onları alıp kaçmaktan başka şansı yoktur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir