1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Oğlum 6. Bölüm

Oğlum 6. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Oğlum yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Oğlum 6. Bölüm ile 16 Mart Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşam akşamları ekranlara gelen Oğlum dizisi yeni bölümleri ile Show tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Oğlum dizisinin 5. bölümünde; Efe kendini içinde bulduğu yeni dünyasına alışmaya çalışırken, Zeynep de oğlunun yanında olmaya ve onun için bir şeyler yapmaya çalışmaktadır.

Oğlum 6. Bölüm Fragmanı

Oğlum 5. Bölüm Özeti

Efe, anne ve babasının röportajını izlemesinin ardından Kaan’ı öldürdüğünü tekrar itiraf edince cezaevine sevk edildi. Kapalı ve dar alanlarda kalma konusunda sorun yaşayan küçük çocuk için zor günler başlarken Melike ve İlyas, Demet ve Sedat’tan Efe’nin akıl sağlığıyla ilgili rapor çıkması durumunda hastaneye sevk edilebileceğini öğrendi. Melike ve İlyas bu ihtimal karşısında bir kez daha sarsıldı. Artan sosyal baskıyla beraber ticari itibarı zarar gören Tuğrul yeni planlar düşünürken avukatının önerisiyle Efe’ye akıl sağlığı yerinde değil raporu aldırmanın mantıklı olduğunu düşündü. Pedagog Demet, Efe’yle ilgili rapor için aileyle görüşmelere başladı. Demet’in soruları üzerine geçmişte yaşadığı zorlukları anlatmaya başlayan Zeynep’in Efe ile yaşadıkları gözler önüne serildi.

Tuğrul ve Zeynep’in röportajını izleyen Melike ise tüm yaşananlardan sonra soluğu Zeynep’in evinde aldı. Zeynep’ten sonra Tuğrul’la ve Canan’la da görüşen Demet, duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Tuğrul, Efe’nin yavru bir köpeğe zarar verdiğinden ve Zeynep’in babasının akıl hastası olduğundan bahsetti. Canan da Tuğrul’un söylediklerine benzer yanıtlar verince Demet, Efe’nin akıl sağlığıyla ilgili şüpheye düştü. Tuğrul ve Canan’ın iş birliği yaparak Demet’e bilerek aynı yanıtları verdiği öğrenildi. Kaan’ın acısıyla baş etmeye çalışan Özyürek ailesi ise büyük bir krizin eşiğindeydi. Yaşadığı olayları kaldıramayan Ceren, gizlice bir partiye giderken partide yaşananlar gerilimi artırdı. Oğullarının kaybından sonra eskisi gibi olamayan İlyas ve Melike arasındaki ipler de artık kopma noktasına geldi. Kaan’ın başına gelenlerden Melike’yi sorumlu tutan İlyas büyük bir öfke patlaması yaşadı ve ardından çantasını alarak evden ayrıldı. Okuldan çağırılan Zeynep, işinden istifa etmesi için zorlanırken velilerin tepkisiyle karşılaştı. Linç edilmekle karşı karşıya kalan Zeynep’in her şeye rağmen insanların karşısına çıkmayı seçmesi yaşanacaklara dair merakı artırdı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir