1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Maria ile Mustafa 14. Bölüm

Maria ile Mustafa 14. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa yeni bölümü ile devam ediyor. Maria ile Mustafa 14. Bölüm ile 6 Aralık Pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Maria ile Mustafa 13. bölüm ile 29 Kasım Pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Sevilen dizinin son bölümünde Maria ile Mustafa’nın barıştığı sahnedeki duygusal anlar damga oldu. Gözler sevilen dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Maria ile Mustafa 14. Bölüm Fragmanı

Maria ile Mustafa 13. Bölüm Özeti

Mustafa, Maria’nın kendisine öfkelenip bebeği aldırdığını ve memleketine döneceğini öğrenir. Bu durumdayken Maria’yı affedebilecek midir?

Nadire, Nihat’ın kendisinden uzaklaşma sebebinin hastalık olduğunu öğrenir. Nihat’ın verdiği tepki ise Nadire’nin yıkımına sebep olur.

Nisan, Rüzgar’la evlenip Yalçınoğlu Konağı’na yerleşmişken hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşacaktır. Bu evlilik için ailesini bile karşısına alan Nisan bu evde yaşadığı şeylere dayanabilecek midir?

Boşanmayı kabul etmek zorunda kalan Gonca, Maria’ya iyice bilenmiştir. Onun ortadan kalkmasını istemektedir. Gonca’nın Galip’le yaptığı tehlikeli plan nelere mal olacaktır?

Mustafa’ya iyice düşman belleyen Galip ise bu kez çok daha büyük oynayacaktır. Maria ile Mustafa’nın en mutlu gününü cehenneme çeviren bu plan, herkes için büyük bir travmaya sebep olur.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap