Gönül Dağı 65. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı sezon finali ile esevenlerine bir süreliğine veda etmeye hazırlanıyor. Gönül Dağı 65. Bölüm sezon finali ile 28 Mayıs Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı sezon finali bölümü ile Cumartesi akşamı ekranlara geliyor. 21 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlara gelen Gönül Dağı son bölümü yine geceye damgasını vurdu ve reyting sıralamasında tüm kategorilerde 1. oldu. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Göünül Dağı 64. bölümde; Ramazan ve Asuman’ı düğün telaşı sararken, Taner ise babası İrfan’ın durumu konusunda somut adımlar atacaktır.

Gönül Dağı 65. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 65. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Gönül Dağı 64. Bölüm Özeti

Patates toplama makineleri, Şilililere ulaşan amcaoğulları, büyük bir mutlulukla işleri büyütmek için tüm güçleriyle çalışmaya devam ederler. O sırada Taner’in babasının yaşadığı haberini almalarıyla birlikte amcaoğulları kendilerini Tokat’ta bulurlar. Taner sonunda babasına kavuşabilecek midir? Zahide ise doğumuyla ilgili riskli bir durum olduğunu öğrenir. Ancak babasıyla ilgili duyduğu gelişmeler Sefer’le birlikte yola koyulmalarına sebep olur. Sefer ve Zahide’yi nasıl bir yolculuk beklemektedir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir