1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 19. Bölüm

Çukur 4. Sezon 19. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 111. Bölüm ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 19. Bölüm ile 11 Ocak Pazartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi dün akşam yeni bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Bir yandan Erdenetlerle süren mücadeleyi yürüten Yamaç Koçovalı’nın bir yandan Nehir’in vedasıyla sarsıldı. Çukur’un 4 Ocak tarihli 4. sezon 18. bölümünde Erdenetler tarafından mahalleliye yapılan zehirli tuzak damga vurdu. Nehir’in Yamaç’a olan sürpriz hamlesi ise son bölümde merak uyandıran diğer gelişmelerden oldu. Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=eq5O98jTi9M”]

Çukur 4. Sezon 19. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=IgBAFQnb9y4″]

Çukur 4. Sezon 18. Bölüm Özeti

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde, Koçovalılar’ın Erdenetler’e karşı yaptığı hamleler nefesleri kesti. Koçovalılar, aldığı darbelerden sonra kaçmaya çalışan Cengiz Erdenet’in peşine düştü. Finalde saklandığı yere ait bir ipucu yakalayan Koçovalılar’ın bir sonraki hamlesi ise şimdiden büyük merak konusu oldu. Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Erdenetler’in mahalleye zehirli su dağıtması büyük bir felakete sebep olurken Çukur, yine birbirine kenetlenerek yaralarını hep beraber sardı. Aldıkları büyük darbe sonrası Yamaç, mahalleliyi bir araya topladı ve mahallede uzun bir sofra kuruldu. Çukur’un bir arada olduğu anlar büyük beğeniyle izlenirken, Yamaç’ın yaptığı konuşma herkesi derinden etkilemeyi başardı. Yaşadığı kayıplar ve üst üste gelen hamleler sonucunda Cengiz Erdenet, Koçovalılar’dan kaçmak için harekete geçti ancak finalde izinin bulunması uzun sürmedi. Cengiz’in nerede saklandığına dair ipucu bulan Koçovalılar’ın sıradaki hamlesi ise heyecanla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir