Sadakatsiz 31. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Sadakatsiz 31. Bölüm ile 2 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.
Sadakatsiz 31. Bölüm sezon finali yaparak ekranlara ara verecek.

Sadakatsiz dizisi 30. bölümü ile çarşamba akşamı takipçilerinin beğenisine sunuldu. İzleyenler Sadakatsiz 31. yeni bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Ekrana gelen bölümde Asya, geçmişten gelen davetsiz misafir nedeniyle çocukluk dönemiyle savaşa girer ve artık bambaşka kararlar alır. Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz 31. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PfIbHCQYOvc”]

Sadakatsiz 30. Bölüm Özeti

Asya, babasının nişanlısı olan Asya Günalan’ın bir anda kapısına dayanmasının ardından soru işaretleri ile kalır. Sonunda Asya Günalan ile görüşüp olanları onun ağzından dinlemeye karar verir ve duydukları onu şaşırtır. Hiçbir şey bildiği gibi değildir. Ancak bu anlara Derin de kulak misafiri olmuştur. Ali’nin doğum günü nedeniyle tüm bir günü Asya ve Ali ile geçirmesi Derin’i harekete geçirir ve Asya Günalan’ı oyuna dahil etmeye çalışır.

Ali’nin doğum günü, Asya’nin aldatıldığını öğrendiği kır bahçesinde kutlanır. O acı dolu günler bir anda yeniden dönen Asya, konu üzerine Volkan ile ilk kez konuşur. Her şey rayında giderken Derin, davet edilmediği partiye gelir ve bir anda Asya’nın ailesi hakkında konuşmaya başlar, bu anda hamile olmadığı öğrenilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir