Masumlar Apartmanı 28. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salo akşamları ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 28. Bölüm ile 30 Mart Salı akşamı yerine 6 nisan Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 27. son bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı, Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümleri Salı akşamları seyircilerle buluşuyor. Son bölümünde seyirciler gözyaşlarına hakim olamadı. Merve Dizdar ile Ezgi Mola’nın oyunculuğu göz doldurdu. Masumlar Apartmanı seyircileri yine ekrana kilitledi. Masumlar Apartmanı 27. bölümde; Gülben, Esat’ın Esra ile aynı evde kaldığını öğrenince yıklır. Safiye, Naci’nin gidişi ile kendini eski hayatına adar. Han, İnci’nin ısrarı üzerine psikoloğa gider. Neriman ile Ege’yi el ele yakalayan Han ile Safiye olay çıkarır. Masumlar Apartmanı 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 27. son bölüm özeti.

Masumlar Apartmanı 27. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 28. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_K1fBc6Utx0″]

Masumlar Apartmanı 28. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jl4P_e9gQDc”]

Masumlar Apartmanı 27. Bölüm Özeti

Safiye, tren garından döndükten sonra evde bambaşka bir Gülben’le karşılaşır. Gülben, yaşadıklarının yıkımıyla baş edebilmek için hiç umulmadık bir yöntem bulmuştur. Evdeki herkes bu “yeni” Gülben’i şaşkınlıkla izlerken, Han ve İnci arasındaki gerilim de artmaya devam eder. Gülben’in başına gelenlerden Esra ve Esat’ı sorumlu tutan Han, tüm köprüleri yakacak bir adım atar. Neriman ise Gamze’nin yaşadığı bir soruna çözüm bulmak isterken kendi başını belaya sokar. Müdürün Han’ı araması üzerine gelişen olaylar, Neriman’ı zor durumda bırakırken, Han ve Ege’yi karşı karşıya getirir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir