1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 16. Bölüm

Menajerimi Ara 16. Bölüm
0

Menajerimi Ara dizisi Pazar akşamları Star tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Menajerimi Ara 16. Bölüm 13 Aralık Pazar akşamı saat 20:00’de Star tv ekranlarında yayınlanacak.

Menajerimi Ara dizisi dün akşam 15. bölümü ile ekranlara geldi. Feris’in Dicle’yi kovmasının ardından Serkan’dan iş teklifi alan Dicle’nin ne yapacağı merak ediliyordu. Menajerimi Ara 15. bölümde neler oldu? Menajerimi Ara 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi Ara 16. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 16. Bölüm Ön İzleme

Menajerimi Ara 15. Bölüm Özeti

Dicle’nin, Serkan’ın teklifine cevabı merakla beklenirken, Feris’in yapacağı hamle hem ajans hem de Dicle için yeni bir dönüm noktası olur. Feris, oyuncusu Hülya’nın sette yaşadığı krizi çözmeye çalışırken onu bekleyen büyük tehlikeyi herkesten önce fark eder. Kıraç, hem şarkıcı hem de oyuncu olan Murat Dalkılıç’ı ünlü bir yönetmenin filminde oynatabilmek için akıllara gelmeyecek ilginç bir yol dener. Peride’nin ajanstaki muhbiri bulmak için oynadığı oyun hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanır. Çınar ise kendisini ailesinin yaptığı sürprizin ortasında bulur. Dicle, Barış’la yaşadığı yüzleşme de yeni bir gerçekle sarsılır. Hakkında çıkan sansasyonel haberler taşları yerinden oynatırken Dicle’yi evde büyük bir sürpriz beklemektedir. Serkan ve Kıraç, artık herkes için geri dönülmez bir savaşın içindedir.

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-3

Yorum Yap