1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kıbrıs Zafere Doğru 22. Bölüm

Kıbrıs Zafere Doğru 22. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Kıbrıs Zafere Doğru 22. Bölüm ile 21 Ocak Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru bölümleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Rauf’un yakalanışı, herkesin aklına Cengiz Topel’i getirir. Şimdi hem Ankara’nın hem de Lefkoşa’daki herkesin ilk hedefi Rauf’u sağ salim alabilmektir. Ankaralı ise canını hiçe sayarak Samson ve ordusuna rağmen denizden Kıbrıs’a çıkmaya çalışmaktadır. Zifir ile Ankaralı tekrar buluşmaya çalışırken Rauf, kendisini öldürmeye çalışanlara kafa tutmaktadır.

Kıbrıs Zafere Doğru 22. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kıbrıs Zafere Doğru 22. Bölüm Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 21. Bölüm Özeti

Ankaralı ameliyata girmek yerine Samson ve Apollon’a teslim olup Sandy’i kurtarma kararı verir. Takasın gerçekleşeceği yerde Kemal ve Zifir’in meseleyi çözecek bir planı vardır. Rauf ise hızlıca kurulan bir mahkeme sonrası 15 yıl hapis cezası ile karşı karşıya gelir. Tüm bunlar yaşanırken Ada, ikinci Erenköy olarak anılan Boğaziçi kuşatması ile mücadele etmektedir. Savaş tekrar başlamıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir