1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm ile 8 Ekim Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisi 15. bölümünde Çağla’nın tehdidine daha fazla boyun eğmek istemeyen Esra’nın Ozan’la konuşmak istemesi dikkat çekti. Esra, ailesini ve Ozan’ı korumak için kararlı davranmaya çalışır ve Ozan’dan uzak durmak için elinden geleni yapmaya devam eder. Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölümünde Çağla’nın Esra’yı düşürerek yaralaması ise Aşk Mantık İntikam 15. son bölüme damga vurdu.

Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm 2. Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm Özeti

Ozan, Esra’nın Çınar’a duyguları olduğunu söylemesiyle sarsılsa da bir yanıyla buna asla inanmak istemez. Esra ona daha aynı günün sabahında söz vermiştir, bekleyecektir boşanma işlemleri tamamlanana kadar. Ozan, Esra’nın Çınar’ı öne sürmesinin gerçek mi yoksa bir bahane mi olduğunu sorgulamayı inatla bırakmazken Esra, ailesini ve Ozan’ı korumak için kararlı davranmaya çalışır ve Ozan’dan uzak durmak için elinden geleni yapmaya devam eder.

Bu sırada Çağla da Çınar’ı Esra’nın kendisinden hoşlandığı konusunda yüreklendirir. Çınar şirketin kutlama partisinde, Esra’nın da kendisine karşı bir şeyler hissettiğini zannederek Esra’ya açılmaya karar verir. Bu ana istemeden tanık olan Ozan, Çınar ve Esra arasında bir şey olduğunu düşünerek mahvolur.
Esra sonunda gerçekleri Zeyno’ya anlatır. Çağla’nın tehdidine daha fazla boyun eğmeyecektir. Ozan’la konuşacak ve Çağla’nın onu ne ile tehdit ettiğini anlatacaktır. Ancak olaylar Esra’nın beklediği gibi gelişmez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir