1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 46. Bölüm

Kırmızı Oda 46. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 46. Bölüm ile 8 Ekim Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başaran TV8 dizisi Kırmızı Oda 1 Ekim 2021 tarihinde 45. bölümü ile ekranlara geldi. Rezzan, Süveyda, Asuman ve Derya karakterleri yine bu hafta doktor hanımın kapısını çaldılar. Peki Kırmızı Oda 46. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 46. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 46. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 46. Bölüm Özeti

Rezzan (Nihal Yalçın) karakola götürülür ve orada olaylı bir gece yaşanmasını sağlar. Doktor Hanım’a Cafer’i vurduğunu söyleyen Rezzan’ın aslında bu olayı hayalinde yaşadığı anlaşılır. Doktor Hanım, Cafer’in evine gizlice girdiğini itiraf eden Rezzan hakkında oldukça endişelenir.

Süveyda (İlayda Alişan) bu hafta Kırmızı Oda’ya oldukça motive gelir. Doktor Hanım’a bir hediye getiren Süveyda aslında getirdiği hediyeyi hırsızlık yaparak elde etmiştir. Doktor Hanım’ın söylediği bir söz ile geçmişe dönen Süveyda o karanlık geceyi hatırlar ve gözyaşlarına hakim olamaz.

Asuman (Başak Daşman)Doktor Hanım ile konuşmak için yanına gelir. Süveyda’nın küçükken başına gelen olayı anlatan Süveyda “ben nasıl anneyim?” diyerek kendine kızar ve sinir krizi geçirir.

Derya( Ayça Bingöl) Kırmızı Oda’ya oldukça dağınık bir halde gelir. Annesinin yakın zamanda tahliye olacağını söyleyen Derya’nın içini korku kaplar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir