1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 17. Bölüm

Son Yaz 17. Bölüm
0

Cuma akşamlarının seviken dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Son Yaz 17. Bölüm ile 23 Nisan Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen yeni dizisi Son Yaz, 16. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamları ekrana gelen diziye bu akşam cezaevine giren , Akgün’ün başka bir mahkumdan abisine dair oldukça önemli bir bilgi alması damga vurdu. Peki Son Yaz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Son Yaz 16. bölüm özeti.

Son Yaz 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8XgotdjvER4″]

Son Yaz 16. Bölüm Özeti

Akgün, cezaevine girmiştir. Selim, Akgün’ün hayatının cezaevinde güvende olmayacağının farkındadır. Halil Sadi’nin adamları, Akgün’ün peşini bırakmayacaktır.

Canan ve Selim, bir an önce Akgün’ü cezaevinden çıkartmak için harekete geçerler. Ancak Akgün’ün en az duruşmaya kadar cezaevinde kalacağı kesinleşince, Akgün’ü içerde tek başına bırakmak istemeyen Soner de içeri girmeye kara verir. Akgün ve Soner içerde birbirlerini korurken, Akgün başka bir mahkumdan abisine dair bir bilgi elde eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir