1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cumaakşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm ile 15Ekim Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam’ın 8 Ekim tarihli 16. son bölümünde Esra’nın baygın halde bulunması heyecan dolu anlara neden olurken Çağla’nın gerçeği itiraf edip etmeyeceği ekran başındakileri meraklandırdı. Şirketi ve işlerini umursamayarak teknesinde yaşamaya başlayan Ozan’ı Çağla ile baş başa gören Esra’nın yıkımı ise son bölüme damga vurdu. Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm ile 15 Ekim Cuma akşamı Fox tv ekranlarından yayınlanacak.

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm 2. Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm Özeti

Tüm yakınları Esra için telaşlanmaya başlamışken Esra, Ozan’ın evinde baygın yatmaktadır. Ozan, bulabileceği her yere bakar, en sonunda kendi evine gitmeye karar verir. Esra’yı orada baygın halde bulur ve hastaneye götürür. Esra kendine geldiğinde, kendisini itenin Çağla olduğunu söylemeye hazırlanırken yeni bir tehditle karşı karşıya kalır.

Ozan tüm olanlardan sonra çok değişmiş, herkesi ve her şeyi boş veren öfkeli bir adama dönüşmüştür. Şirketi ve işlerini umursamayarak teknesinde yaşamaya başlar. Şirket bu nedenle iş kaybı ile karşı karşıya gelecek, bu durum ise Çınar’ın eline Ozan’la ilgili koz verecektir. Musa ve Esra, Ozan’ı geri dönmesi için ikna etmeye çalışırlar ancak Ozan kimseyi dinlemez. Sonunda Ozan’ın Esra’yla ilgili gördükleri kontrolünü tamamen kaybetmesine yol açar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir