Mucize Doktor 57. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Mucize Doktor 57. Bölüm ile 8 Nisan Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizileri arasında yer alan Mucize Doktor, 56. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Sevilen dizinin bu akşamki bölümüne Ali’nin Ferman’ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini seferber etmesi damga vurdu. Mucize Doktor 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm ile birlikte Serkan Keskin Mucize Doktor dizisine katılıyor. Serkan Keskin, Mucize Doktor dizisinde yeni cerrah Muhsin Korunmaz karakterini canlandıracak.

Mucize Doktor 57. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5X2PGHTAoks”]

Mucize Doktor 57. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1n4JqbPRLoM”]

Mucize Doktor 56. Bölüm Özeti

Bir daha cerrahlık yapamayacağı gerçeğiyle yüzleşen Ferman vazgeçmemeye kararlıdır. Başarı şansı çok düşük olsa da Ali, Ferman’ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini seferber eder.

Diğer taraftan Demir’in ortadan kayboluşu ve Tanju’nun bölümde tek uzman kalışı bir asistan için yepyeni bir fırsat demektir. Sonunda Ferman’ın el ameliyatı başlar. Bu bir devrin sonu mu olacaktır? Yoksa her son bir başlangıç mıdır?

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-51

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir