Bay Yanlış 12. Bölüm
0

Cuma akşamları ilgi ile izlenen FOX tv dizisi Bay Yanlış yeni bölümü ile devam ediyor. Dizinin yeni bölümü Bay Yanlış 12. Bölüm ile 18 Eylül Cuma akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Dizinin yayınlanan son bölümünde romantik dakikalar dikkat çekti. Ezgi, Özgür’ün yaptığı sürpriz karşısında çok duygulanıyor ve kırgınlıklar geride kalıyor. Ezgi ile Özgür birbirlerine ne kadar değer verdiklerini daha iyi anlıyor. Ezgi, Özgür’ün yaptığı sürpriz karşısında çok duygulanmıştır. Özgür’e olan bütün kırgınlığı geçer.

Bay Yanlış 12. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış 12. Bölüm 2. Fragmanı

Bay Yanlış 12. Bölüm 3. Fragmanı

Bay Yanlış 11. bölümde Neler Oldu?

Ezgi, Özgür’ün yaptığı sürpriz karşısında çok duygulanmıştır. Özgür’e olan bütün kırgınlığı geçer. Bu süreçte ikisi de birbirlerine ne kadar değer verdiklerini daha iyi anlamıştır. İlişkilerinde yeni bir sayfa açarlar, artık yalana yer yoktur. Bu yüzden ailelerine de birlikte olduklarını söylemeye karar verirler. Nevin bu ilişkiyi çok istemese de kabullenir, Sevim ise Ezgi ve Özgür’ün birlikte olmasını katiyen istememektedir. Ezgi işe girdiği organizasyon firmasında ilk etkinliğini gerçekleştirir, bu etkinlikte onu bir sürpriz beklemektedir. Bu arada Serdar da Ezgi’yi elde etmek için tekrar harekete geçer, fakat Özgür ve Ezgi’nin birlikte olduklarını öğrenince hayal kırıklığına uğrar ve bu durum onu daha da hırslandırır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir