Sadakatsiz 7. Bölüm
0

Cansu Dere ve Caner cindoruk’un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sadakatsiz 7. Bölüm ile 18 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz 6. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Sadakatsiz dizisi son bölümde Asya kendisini aldatan ve tüm çabalarına rağmen halen aynı şeyleri yapmaya devam eden eşi Volkan hakkında her şeyi tüm detaylarına kadar artık bilmektedir. Gönül Hanım’ın ayak üstü yemek davetini çat kapı olacak şekilde gerçekleştirir. Masada Derin ve Volkan’ın olması ile istenilen masa kurulmuştur. Asya içinde bugüne kadar biriktirdiği her şeyi masanın ortasına bırakır. Sadakatsiz 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Asya’nın ihaneti ortaya çıkarmasından sonra Volkan, Asya’ya savaş açıyor! Asya’nın Volkan ve Derin arasındaki yasak aşkı herkese anlatmasından sonra Volkan hamlesini yapıyor. Asya ile bildiği bütün gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlı olan Volkan, Asya’yı geçmişinden vuruyor! Asya’nın ailesinin geçirdiği kazadaki sis perdesi Volkan’ın açacağı velayet davasında etkili olacak mı? Asya bu hamleye nasıl tepki verecek?

Sadakatsiz 7. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 6. Bölümde Neler Oldu?

Sadakatsiz 6. Bölümde; İntikam planları da yapan Asya, yavaş yavaş harekete geçmeye başlıyor. Asya, Volkan ile birlikte Derin’in annesi Gönül ve Haluk’un yemek davetine icabet eder. Yemek sırasında Asya’nın her şeyi itiraf etmesi sonrası ortalık karışacak. Yemek sırasında Asya’nın konuşması hem Volkan’ı hem de Derin ve ailesini şoka uğratacaktır. Sadakatsiz 6. Bölümde; Mert, Asya’ya alenen şantaj yapmaya devam ediyor. Her şeyi açıklamakla Asya’yı tehdit eden Mert, bu durumu daha ne kadar sürdürecek? Asya, Volkan’dan intikam almak için yaptığı hata ile daha da çıkmaz bir duruma girecektir.

Çevresini saran yalan ve ihanet çemberinin gitgide köşeye sıkıştırdığı Asya, oğlunu ve düzenini korumak için son kozunu oynamaya karar verir. Tüm gerçeklerin ortaya çıktığı yemek masasında ve sonrasında yaşanacak yüzleşmeler tüm dengeleri kökünden sarsacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir