İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 14. Bölüm

Çukur 4. Sezon 14. Bölüm
+ - 0

Sevilen dizi Çukur yeni bölümü ile Show tv ekranlarına gelmeye devam ediyor. Çukur 106. bölüm ile Çukur 4. Sezon 14. Bölüm 7 Aralık Pazartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çukur 4. Sezon 13. Bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümüne Selim Koçavalı damgasını vurdu. Yamaç’ın Çukur’a dönmesi bütün dengelerin değişeceğini göstermişti. Koçovalılar’ın yüzleşmesiyle Çukur’da yeni bir dönem mi başlayacak? Çukur 105. bölümde neler oldu?

Çukur 4. Sezon 14. Bölüm Fragmanı

Çukur 4. Sezon 14. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4. Sezon 14. Bölüm Ön İzleme

Çukur 4. Sezon 13. Bölüm Özeti

Çukur’un tapularını ele geçirerek Cumali’yi büyük bir çıkmaza sokan Çağatay, Ogeday’ın öldüğünü zannederken Yamaç’ın oyununa geldi. Yamaç, Çağatay’ın suikast planına engel olarak Ogeday’ın hayatını kurtardı ve onun hayatına karşılık kendi sevdiklerini koruyacağını belirtti.

Cumali, Ogeday’ı öldürmeye çalışırken yine karşısında Yamaç engeliyle karşılaşınca öfkeden deliye döndü. Tapular için kendini çaresiz ve suçlu hisseden Cumali, Yamaç ile gerçek ve içten bir yüzleşme yaşadı. “Babama niye sıktın?” sorusu üzerine Yamaç’ın söyledikleri herkesi derinden etkilerken, yüreklere dokunan bu yüzleşmeden sonra Cumali, kardeşini affetti ve ikili arasındaki gerilim sona erdi.

Cumali’nin Çağatay’a tapuları kaptırdığını öğrenen Yamaç, onları geri almak için bir çözüm yolu ararken Çağatay, Cumali’ye tapuları o öldüğünde kardeşine vereceğini söyledi. Cumali, Çukur için kendi canını feda etmeye hazırdı. Yamaç ise Ogeday’ın hayatını kurtarmasına karşılık Süreyya’dan tapuları almasını istedi. Yamaç’ın bu hamlesi, Süreyya ve Seren ile sürpriz bir iş birliğine yol açtı.

Yamaç, tapuları geri almayı başardı ancak her şeyden habersiz olan Cumali, ölümüne doğru yola çıktı. Cengiz’i arayıp teslim olan Cumali, Erdenetler’in çiftliğine geldiğinde Cengiz’in adamlarının saldırısına uğradı. Tam bu anlarda Yamaç ve Çukurlular, Cumali’yi kurtardı. Diğer tarafta Selim, Cemil ile birlikte yola çıkarak Çukur’dan ayrılmayı planlarken finalde karşılaştığı manzara herkesi şoke etti. Çağatay, Cemil’i kullanarak Selim’i tuzağa düşürürken, yapacağı hamle şimdiden büyük merak konusu oldu.

Yorum Yap