1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baba 12. Bölüm

Baba 12. Bölüm
0

Show TV ekranlarında yayınlanan Baba dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Baba 12. Bölüm ile 3 Mayıs Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Salı akşamları ekranlara gelen Baba dizisi Show tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 26 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen Baba dizisi reyting sıralamasında Total de 3,61 puan alarak 5. oldu. Baba dizisinin 11. bölümünde; Servet, tüm aile bireylerini etkileyecek çok tehlikeli bir karar alarak, Ferit’le ortak hareket etmeye başlar.

Baba 12. Bölüm Fragmanı

Baba 11. Bölüm Özeti

Servet’in bir sonraki planını çözmeye çalışan Kadir, ailesini korumak için bazı önlemler alır. Büşra’yı mutlu etmek için çabalayan İlhan, beklenmedik bir hamle yapar. Eve gelen sürpriz bir misafir yüzünden Fazilet, zor bir kararın eşiğine gelir. Kendini toplamaya çalışan Emin hiç beklemediği bir darbe daha alır. Büşra ve İlhan hayatlarının en mutlu gününü yaşarken, İlhan aldığı haberle yıkılır. Servet, ailesine karşı en büyük kozunu oynarken, Kadir bir kez daha kendini büyük bir belanın içinde bulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir