1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm
0

TV kanallarının en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Masumlar Apartman 21. Bölüm ile 9 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan dizisi Masumlar Apartmanı 20. yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Sevilen dizide bu hafta İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz çıkması olay yarattı. İnci, Han ile ayrılmaya dayanamaz ve kardeşleri ile aynı evde yaşamayı kabul eder. Yeni bir macera başlar. Safiye’nin tüm çabalarına rağmen İnci, Han ile olabilmek adına her şeyi göze almıştır. Aşk, Safiye’nin de peşini bırakmaz ve korkuları ile yüzleşir. Naci hayatının en güzel anında büyük bir şok yaşar, Safiye olanlara ise anlam veremez. Masumlar Apartmanı 21. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Masumlar Apartmanı 20. bölüm özeti.

Masumlar Apartmanı 20. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UxkANT71Mvc”]

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=VE00DIDYsVA”]

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Özeti

İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye’nin planları başkadır.

Safiye, İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır.

Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır.

Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir