1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 21. Bölüm

Gönül Dağı 21. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Gönül Dağı 21. Bölüm ile 20 Mart Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 20. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizi yayın hayatına başladığı ilk günden beri diziseverlerin sıkı takibi altında. Her Cumartesi yeni bölümleri yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Gönül Dağı 20. son bölümünde; Taner’in evlilik teklifine Dilek’in evet cevabıyla beraber ikili bu durumu ailelerine açmaya karar verirler. Fakat bu konuşma hem Taner hem de Dilek için o kadar da kolay olmayacaktır… Gönül Dağı 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 20. son bölüm özeti.

Gönül Dağı 21. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=koCHTRR-8Yw”]

Gönül Dağı 20. Bölüm Özeti

Sefer, Zahide’nin daveti üzerine akşam yemeğine gelir. Ailece yenilen yemeğin sonunda düğün konuşulur. Zahide sade bir nikahta ısrarcı olur, fakat devreye Muammer’in girmesiyle nişan ve düğün kararı alınır. Tez vakitte nişan hazırlıklarına başlayan Sefer ve Zahide’yi nasıl sürprizler beklemektedir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir