1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm
0

FOX ekranlarının yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarına geliyor. Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm ile 28 Eylül Salı akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül akşamı yayın hayatına başladı. Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece gibi isimlerin yer aldığı yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey 2. bölüm ile 28 Eylül Salı akşamı FOX ekranlarında yayınlanacak.

Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 1. Bölüm Özeti

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile birlikte uzun yıllardır İstanbul’un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Artık Azra için bir sonraki adıma geçme zamanı gelmiştir. Annesi Çolpan emekliye ayrılıp büronun yönetimini kızı Azra’ya devredecektir fakat işler hiç de Azra’nın beklediği şekilde ilerlemez.

Azra ve annesi arasında geçen şiddetli bir tartışma Cevher ailesinde büyük bir sarsıntıya sebep olur. Cevher ailesi parçalanmış geçmişleriyle yüzleşirken, Azra da evliliğini ve hayatını sorgulamaya başlar. Hayatı boyunca görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kaldığında aile içindeki tüm dengeleri değiştirecek bir karar alır. Geçmişten gelen sürpriz bir ziyaretçi bu kararının arkasında durmasını zorlaştıracaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir