1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 15. Bölüm

Kalp Yarası 15. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 15. Bölüm ile 11 Ekim Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası dizisi 14. bölümü ile ekranlar geldi. Kalp Yarası son bölümünde; Ferit fotoğrafların montaj olduğunu öğrendi. Ferit, Ayşe’nin suçsuzluğunu ispat etmeye çalışırken farkında olmadan daha büyükbir kırgınlığı yol açtı. Ayşe’nin Azade hanıma söylediği ‘Aşkımı satın alamazsın!’ sözü Kalp Yarası 14. bölüme damga vurdu.

Kalp Yarası 15. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 15. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 15. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 14. Bölüm Özeti

Ferit, Ayşe’ye karşı tüm hayal kırıklıklarını bastırıp Ayşe’nin işlemediği bir suç yüzünden haksız yere tutulduğu cezaevinden çıkarmak için canını dişine takarak çalışır. Mahkeme günü gelip çattığında Ferit Ayşe’yi savunurken farkına varmadan daha büyük kırgınlıklara yol açar. İhsan’ın ihaneti Vedia’nın hayatını alt üst etmekle kalmaz, Vedia’nın konaktaki konumunu da sarsar. Vedia’nın tek tesellisi Zeytin olur. Yaman ise Sancakzadeler’e karşı kurduğu intikam oyununa devam etmektedir.

Hande’nin Ayşe ve Ferit’i ayırmak için oynadığı oyunlar işe yaramaz. Üstüne üstlük Ayşe de Ferit de ona meydan okur. Öte yandan Yaman’dan aldığı ders de Hande’yi iyice sarsmış, zaten kırılgan olan ruh halini daha da kötüye götürmüştür. Hande, elindeki son kozu oynamaya karar verir. Hande’nin bu son hamlesi en çok da Ayşe ve Ferit’in hayatını kökünden değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir