1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm
0

Pazar akşamlarının yeni dizisi Yalancılar ve Mumları yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm ile 24 Ekim Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

BBC yapımı, “Mistresses” dizisinin Türk yapımı olarak ekranlara Yalancılar ve Mumları dizisi, dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde; Ceyda babasıyla arasında yeni bir engelle tanışır: Doktor Fuat. Fakat bu karizmatik doktor henüz Ceyda’nın babası için neleri göze alabileceğini bilmiyordur.

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm Fragmanı

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm 2. Fragmanı

Yalancılar ve Mumları 3. Bölüm Özeti

Elif cevapsız aramaların kaynağına Yakup sayesinde ulaşır. Peki bulduğu cevap istediği cevap mıdır? Ve aslında Engin aradığından çok daha yakındadır. Ceyda babasıyla arasında yeni bir engelle tanışır: Doktor Fuat. Fakat bu karizmatik doktor henüz Ceyda’nın babası için neleri göze alabileceğini bilmiyordur.

Meliha artık Metin’den, evinde bile kaçamıyordur. Artık gerçeklerle yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Şebnem ve Hasan’ın çocuk yapamamalarının sebebini öğrenmeleri Hasan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarır. Şebnem ilk kez kocasının karanlık tarafıyla yüzleşir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir