Sen Çal Kapımı 12. Bölüm
0

FOX tv’nin ÇArşamba akşamları ilgi ile izlenen Sen Çal Kapımı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 12. Bölüm ile 30 Eylül Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Ekranların en fazla izlenen dizilerinden olan Sen Çal Kapımı tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin son bölümünde, Eda ile Serkan’ın arasındaki anlaşma biterken, Eda Serkan’dan uzaklaşmak için burs kazandığı İtalya’ya doğru yola çıkmaya karar verdi. Eda’nın İtalya’ya gittiğini öğrenen Serkan ise ona yetişti ve aşkını itiraf etti.

Sen Çal Kapımı 12. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 12. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 11. Bölümde Neler Oldu?

Selin, Serkan’a “Seninle olabilmem için en ufak bir umut varsa Ferit’i terk ederim” der ve Eda duyar. Eda, Serkan’ın evet diyeceğine emindir. Serkan ise Eda’nın onu istemediğinden. Eda, Serkan’dan bir an önce uzaklaşmaya, hayatını yeniden kurmaya karar verir. Burs başvurularına yeniden başlar.

Bu arada Ayfer, Serkan ve Eda arasındaki sözleşmeli nişanlılığı öğrenir. Eda’nın Serkan’a aşık olduğunun da farkındadır. Çiçekçide durumlar iyi gitmemektedir, Ayfer borçlarını ödeyememektedir.

Eda’nın Serkan’dan uzaklaşması için son çare annesini arar. Bir süre sonra Eda’ya İtalya bursu aldığına dair bir telefon gelir. Eda, Serkan’a haber vermeden yola çıkar. Serkan ise mantığıyla kalbi arasında kalmıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir