1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 4. Bölüm

Üç Kuruş 4. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kuruş 4. Bölüm ile 22 Kasım Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse ve Civan Canova’nın yer aldığı Üç Kuruş 3. Bölüm ile ekranlara geldi. Son bölümde; Efe ve Leyla’nın aralarındaki romantik anlar izleyiciyi ekran başına kilitledi. Kartal’a gönderilen künye, Efe ile birlikte katilin izini sürebilecekleri tek ipucudur. Fakat ikisinin dışında künyenin önemini fark eden biri daha vardır.

Üç Kuruş 4. Bölüm Ön İzleme

Üç Kuruş 3. Bölüm Özeti

Kartal’a gönderilen künye, Efe ile birlikte katilin izini sürebilecekleri tek ipucudur. Fakat ikisinin dışında künyenin önemini fark eden biri daha vardır. Kartal’a gönderilen künye, Efe ile birlikte katilin izini sürebilecekleri tek ipucudur.

Fakat ikisinin dışında künyenin önemini fark eden biri daha vardır. Efe, Kartal’la anlaşması sonucunda babasıyla yüzleşirken Nezih’le girdiği mücadeleye devam eden Kartal son kez şansını denemek için Bahar’ın karşısına çıkar. İrfan ilk defa sırrını öğrenmeye yaklaşan biriyle karşılaşıp panikler. Fakat meseleyi soğukkanlılıkla çözdüğünü düşündüğü anda yeni bir sürprizle karşılaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir