1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 25. Bölüm

Ramo 25. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen Show TV dizisi Ramo yeni bölümleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Ramo 25. Bölüm ile 18 Aralık Cuma akşamı Show tv ekranlarından yayınlanacak.

Ramo 24. son bölümü ile 11 Aralık cuma akşamı Show tv ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum ve Yiğit Özşener’in yer aldığı Ramo dizisinin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Ramo 24. son bölümde; Ramo ve ailesi, Fidan’ın ölümüyle yıkılır. Başta Ramo olmak üzere bütün aile katili bulmak için ant içer.

Ramo 24. bölüm izlemek için tıklayınız.


Ramo 25. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=MH2XHiDfFlg”]

Ramo 25. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=L4KxeHKHvKQ”]

Ramo 25. Bölüm Özeti

Ramo en başta da Cihangir’den şüpheleniyordur. Mazhar da olup bitenden şüphelendiği için o da kendi yöntemleriyle hem Fidan’ın katilini hem de Vasili’nin mallarını yok edenleri arıyordur. Bir süre sonra Ramo ve Mazhar’ın yolu kesişir. Bu durum Ramo için hiç de hoş olmayacaktır. Diğer yandan Ramo’ya bu işlerden uzak duracağı sözü veren Sibel, önemli bir ipucu yakalayınca peşinden gitmek zorunda kalır. Peşinden gittiği ipucu Sibel’in başını çok büyük bir belaya sokar ve bu bela, Ramo için bir ölüm kalım meselesi olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir