1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 24. Bölüm

Kalp Yarası 24. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 24. Bölüm ile 13 Aralık Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası bölümleri her Pazartesi izleyiciler ile buluşuyor. Kalp Yarası 23. bölümde Ferit ve Mirza arasında sular bir türlü durulmuyor. Öte yandan Ayşe aldığı kararı tekrar sorgulamaya başlıyor. Elif’in Ferit’i Ayşe için uyarması ise olayların yönünü değiştirecek. Ayşe’yi Elif’e böbreğini bağışlaması için ikna etmeye çalışan Şahin, şimdi ne yapacak?

Kalp Yarası 24. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 24. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 23. Bölüm Özeti

Ayşe’nin Ferit’e olan duygularını ortaya çıkarırken, Ferit Ayşe’yle birlikte olabilme ihtimalinin güçlendiğini anlar.

Sinan, Ferit ve Azade’nin konakta Adnan’ı yok sayması Adnan’ın ailesine karşı harekete geçmesi için bardağı taşıran son damla olur. Adnan’ın bu hamlesi Yaman’ın elini güçlendirirken kendisini geri dönüşü olmayacak bir yola sokar.

Elif’in bir an önce iyileşmesi için Ayşe’ye yaklaşan Şahin’in karşısına hiç beklemediği bir isim çıkar. Ferit ve Mirza arasında sular bir türlü durulmazken Ayşe aldığı kararı tekrar sorgulamaya başlar.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir