1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 13. Bölüm

Ramo 13. Bölüm
0

Show TV’nin iddalı dizisi Ramo yeni sezonu ile ekranlara geri döndü. Ramo dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Ramo 13. Bölüm ile 25 Eylül Cuma akşamı Show tv ekranlarında olacak.

Ramo yeni sezon ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlanan son bölümde; Cihangir, işleri yola koyması için oğlu Taner’i Adana’ya gönderir. Taner, Adana’da adeta bir savaş başlatır. Nefesleri kesen bir bölümün ardından dizinin hayranları Ramo yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı. Ramo’da Sibel’in evlenmesi ve ardından Ramo ile yüzleşmesi büyük bir şok etkisi yarattı.Ramo 13. Bölümde ise Ramo ve Sibel’in karşı karşıya olduğu tanıtımda Ramo’nun sözleri Sibel’i derinden etkiliyor. Taner elinde satırla Ramo’yu öldürmek isterken, Ramo’nun yapacağı karşı hamle şimdiden büyük merak uyandırıyor. Aksiyon dolu patlama sahnesi heyecanı yükseltirken, “Alacak verecek kalmadı!” sözleri dikkat çekiyor.

Ramo 13. Bölüm Fragmanı


Ramo 12. Bölümde Neler Oldu?

Alpay’ın polise teslim olmasıyla Adana’da işler raydan çıkmıştır. Cihangir, işleri yola koyması için oğlu Taner’i Adana’ya gönderir. Acımasız bir adam olan Taner, babasının emirlerini yerine getirmek için Adana’da adeta bir savaş başlatır. Savaşın sonunda Süleyman ve Neco hayatını kaybeder.

Adana’daki pürüzleri temizleyen Taner’in yeni planı ise işlediği bunca suçu Ramo’nun üzerine yıkmaktır. Ramo’nun beklemediği olaylar bundan sonra olacaktır. Ramo, Sibel’in şahitliğiyle otuz yıl hapse mahkum edilir.

Sibel’in ihanetiyle yıkılan Ramo, hapisteki üçüncü yılında af söylentilerinin dolaşmasıyla dışarı çıkmanın planlarını yapmaya başlar. Ramo’nun suçu af kapsamında değildir ama kolları sıvar ve üç yıldır ilmik ilmik ördüğü büyük planını hayata geçirmeye başlar. Bütün bunları yaparken Ramo’nun iki hedefi vardır; birincisi, kendisine bu tuzağı kuranların saltanatına son vermek; ikincisi ise, Sibel’ ihanetinin hesabını sormaktır.

İlginizi Çekebilir
iyilik-bolum-4

Yorum Yap