1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 10. Bölüm

Gönül Dağı 10. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen TRT1 dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 10. bölüm ile 26 Aralık Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

19 Aralık Cumartesi akşamı Gönül Dağı 9. Bölüm ile ekranlara geldi. Uçağın patentini çaldıran Taner’in bütün hayalleri yıkılmıştır. Derin bir umutsuzluk içinde çıkış yolu ararken Ciritçi Abdullah imdadına yetişecektir. Babasının Taner’e bıraktığı ses kayıtlarını ona verecektir. Taner’in imdadına Zeynep yetişir ve patenti çalanı bulur.

Gönül Dağı 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 10. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=4_AOT1dokrI]

Gönül Dağı 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2dEmH8ExipY”]

Gönül Dağı 9. Bölüm Özeti

Uçağın patentini çaldıran Taner’in bütün hayalleri yıkılmıştır. Derin bir umutsuzluk içinde çıkış yolu ararken Ciritçi Abdullah imdadına yetişecektir. Babasının Taner’e bıraktığı ses kayıtlarını ona verecektir. Taner, bu ses kayıtlarını dinleyince hangi kararı alacak?
Taner ve amcaoğullarına bu zorlu süreçte en büyük destek Dilek’ten gelir. Patenti geri alabilmek için dava açmaya hazırlanırlar. Zeynep bu dava sürecini yönetir. Stajyer olarak çalıştığı hukuk şirketi üzerinden patenti çalan kişiyi bulur. Bu bilgiyle beraber herkes büyük bir şok yaşayacaktır.

Öte yandan Kırşehir’de bir ses yarışması düzenlenecektir. Asuman, babasından ötürü bu yarışmaya katılamamaktadır. Ramazan, amcaoğullarının desteğini alarak Asuman’ı bu yarışmaya götürmek için bir plan yapar. Ancak bu planı yanlış anlayan kasabalı Ramazan’ın Asuman’ı kaçırdığını düşünür ve şenlik başlar…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir