Lezzet Düşkünleri 26 Haziran Aras ve Fatoş
0

26 Haziran Cuma haftanın son yarışmacıları Aras ve Fatoş mutfakta. Lezzet Düşkünleri 26 Haziran günü evin yeni yarışmacıları Aras ve Fatoş ilk kez hünerlerini sergilemeye çalışacaklar. Bu hafta Lezzet Düşkünleri evinde 3 takım 26 puan aldı ve liderlik koltuğu için çetin bir mücadale yaşanıyor. Bakalım Aras şef ve yardımcı Fatoş haftanın finaline 1 kaale iyi bir puan alabilecekler mi? Lezzet Düşkünleri 29. bölüm 26 Haziran Cuma sabahı saat 10:00’da TV8’de.

Lezzet Düşkünleri 26 Haziran Aras ve Fatoş’un Menüsünde Neler Var?

İki yarışmacıya Şef Gabriele Sponza tarafından 2 saat 30 dakikalık hazırlık süresi verildi. Lezzet Düşkünleri’nde dün Cemile Şef ve yardımcısı Arzu yarışmıştı.


Aras Şef ve Fatoş’un menüsü:

Yöresel Lezzet: Aşkale çorbası (Erzurum)
Zeytinyağlı Enginar
Ekşili Antep dolması
Beğendili kuzu incik
Zahter salatası
İncir Tatlısı

Lezzet Düşkünleri 26 Haziran Aras ve Fatoş Kaç Puan Aldı?

Bu haftanın yeni yarışmacıları Aras ve Fatoş, haftanın son günü yarıştılar. Yeni yarışmacılar bugün yaptığı menü ile diğer yarışmacılardan toplamda 25 puan aldı.

Lezzet Düşkünleri Aras Kimdir?

Yemekteki hünerlerini bugün itibarıyla sergileyecek olan Aras Hanoğlu tecrübesiyle ön planda. Takımda şef kolluğunu takacak.

Lezzet Düşkünleri Fatoş Kimdir?

Yemekteki hünerlerini bugün itibarıyla sergileyecek olan Fatoş Hanım tecrübesiyle ön planda. Aras şef’e yardımcı olarak iyi puanlar kazanmaya çalışacaklar.

Lezzet Düşkünleri 29. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir