İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Video Galeri

Mucize Doktor 34. Bölüm

Mucize Doktor 34. Bölüm
+ - 0

Perşembe akşamlarının sevilen FOX kanalı dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 34. Bölüm ile 22 Perşembe akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Mucize Doktor dizisi dün akşam 33. son bölümüyle ekranlara geldi. Ali yine en güvende hissettiği yerde, kardeşinin yanında… Ferda ile Ali arasında tartışma yaşanır. Tanju, burnundan solur. Mucize Doktor dizisi 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümde Taner Ölmez’in canlandırdığı Doktor Ali Vefa, araba kullanmayı öğreniyor. Ancak Ali Vefa, yanında Nazlı’nın da olduğu sırada bir kaza yapıyor. Direksiyon hakimiyetini kaybeden Ali Vefa yolda bisikletiyle giden birine çarpıyor. Yerde hareketsiz yatan kişi ise Nazlı’nın babası çıkıyor. Acaba Nazlı’nın babası öldü mü?

Mucize Doktor 34. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 34. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 33. Bölümde Neler Oldu?

Başhekimliğini ilan eden Tanju hastanede sert bir değişim süreci başlatır; yeni düzene adapte olabilenler kalacak, olamayanlar yeni maceralara yelken açacaktır. İlk iş cerrahide kimin en iyi olduğunu bulmaktır ve Tanju’nun bastırışıyla Ferda’yla Ferman bir iddiaya tutuşurlar. Hocalar asistanlarını seçerler ve yarış başlar. Berhayat Hastanesi’nde değişim rüzgarları eser ve ekipler vakalarını tamamlayabilmek için kıyasıya yarışırken Nazlı’nın rakip takımında olmak Ali’nin adaptasyon yeteneklerini sonuna kadar sınayacaktır

Yorum Yap