Yalnız Kurt 1. Bölüm
0

ATV yerli dizilerine yeni bir tanesini daha ekliyor. Cuma akşamları dizi kuşağındaki rekabete ATV kanalı iddalı yeni Yalnız Kurt dizisi ile katılıyor. Yalnız Kurt 1. Bölüm 28 Ocak Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Osman Sınav’ın yeni dizisi Yalnız Kurt ATV ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin gibi birçok ünlü ismin kadrosunda yer aldığı Yalnız Kurt dizisi bir nevi 2022 yılının Kurtlar Vadisi olarak adlandırılıyor. Yalnız Kurt dizisi Türkiye’de yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını konu alıyor.

Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu ATV‘nin yeni sezondaki iddialı dizisi Yalnız Kurt dizisinin senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt’un 1. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Yalnız Kurt 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 1. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt, ilk bölümüyle 28 Ocak 2022 Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak. Güçlü hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla çok yakında seyirciyle buluşacak olan dizi, Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutarak; Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye’ye gelişinden itibaren yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir