1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Akrep 1. Bölüm

Akrep 1. Bölüm
0

Star TV ekranlarında Cuma günleri için yeni dizi Akrep başlıyor. Akrep 1. bölüm ile 11 Aralık Cuma akşamı ilk bölümü ile saat 20:00’de Star tv ekranlarında yayınlanacak.

Akrep dizisi yayın hayatına başlıyor. Cuma akşamları ekrana gelen Babil dizisinin iptal edilmesinden sonra Cuma akşamları dizi kuşağında Star tv’yi temsil edecek Akrep dizisi. Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Akrep’in ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın yer aldığı dizide geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesi ekranlara gelecek.

Düşmanını zehirlediği gibi kendini de sokmayı bilen ‘Akrep’, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini konu alıyor. İhanetin, lanetin, aşkın ve anneliğin savaşı ile dolu bir ‘Akrep’ dövüşü, seyirciyi farklı bir hikayenin içine sokacak.

STAR TV ekranlarında başlayacak olan ‘’Akrep’’ dizisinin ilk fragmanı gösterildi. Başrollerde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’ in rol aldığı dizinin konusu geçmiş ve bugünün savaşını yapan iki kadının öyküsüdür. Akrep dizisinin yapımı 1441 Production adına İrfan Şahin tarafından üstlenilmiştir. Dizinin yönetmeni ise Gökçen Usta’dır. Senaryo Erkan Birgören’ e aittir.

Akrep 1. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PCfn7Gsf4Wg”]

Akrep 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir