1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 12. Bölüm

Kalp Yarası 12. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 12. Bölüm ile 20 Eylül Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası dizisi 11. ve son bölümü ile 13 Eylül Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Ayşe ve Ferit’in ayrılığı sonrası yaşanacaklar Kalp Yarası dizisinin yeni bölümünde merak ediliyor. Kalp Yarası 12. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Yarası 12. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 12. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 12. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 11. Bölüm Özeti

Ferit ve Ayşe gerçekten karı koca olmanın keyfini yaşarken, Baha’nın ortaya çıkıp “Ayşe benim eski nişanlım” demesiyle her şey alt üst olur. Ayşe’nin kendisine yalan söylediğini anlamasıyla hayal kırıklığına uğrayan Ferit, bir karar aşamasındadır. Ayşe ise her şeyden habersiz, aşkın büyüsüne kapılmış haldedir. Ancak Ferit’in verdiği karar onun da hayatını alt üst edecektir.

Ayşe’nin de kendisine yalan söyleyip aldattığını düşünen Ferit’in ‘Ben artık bu enkazdan nasıl çıkacağım, yüreğim yanıyor’ sözleri izleyenleri duygulandırdı. Hande, Ayşe’den kurtulmuş olmanın sevincini yaşamaktadır. Ancak Baha tehlikesi henüz ortadan kalkmamıştır. Bu durumun farkında olan ve iyice köşeye sıkışan Hüseyin bir karar alır. Bu karar Ayşe ve Ferit’in hayatını tümüyle değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir